Aktorka, wokalistka, instruktorka wokalna. Jest absolwentką studiów I i II stopnia Akademii Muzycznej w Łodzi na specjalności musical. W 2025 roku podczas uroczystego posiedzenia senatu uczelni otrzymała dyplom „Primus in Artibus” dla najlepszej absolwentki studiów magisterskich za osiągnięcia w roku akademickim 2023/2024.
Jej doświadczenie sceniczne obejmuje liczne produkcje teatralne m.in.: Pilot i Mały Książę – cyber musical, reż. West Hyler (Katowice / zespół wokalno-taneczny), Prometeusz, reż. Kamil J. Przyboś (spektakl objazdowy / rola Mojry), Pinokio, reż. Kamil J. Przyboś (ATM Wrocław Scena na Bielanach / zespół wokalno-taneczny).
Od 2020 pracuje jako instruktorka zajęć wokalnych w Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu, której jest absolwentką. W tym samym roku rozpoczęła współpracę ze studiem Iyuno SDI, regularnie użyczając swojego głosu w produkcjach dubbingowych filmów i seriali m.in. dla Disney+ czy HBO Max.
Jest laureatką III miejsca oraz zdobywczynią nagrody specjalnej Teatru Muzycznego Adria podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej Adria 2024. W 2025 rozpoczęła współpracę z Teatrem Variete Muza w Koszalinie jako wokalistka podczas trasy koncertowej Mamma Mia: Tribute to ABBA.
Współtworzy zespoły wokalne: Wroclove Musical Choir oraz The Fentress Experience Singers.
W Teatrze Rozrywki w Chorzowie występuje gościnnie jako Promyczek w musicalu Koty w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.
Scenografka, kostiumografka, malarka. Absolwentka Wydziału Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Zadebiutowała w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, tworząc scenografie i kostiumy do opery Don Giovanni W. A. Mozarta w reżyserii Pippo Delbono. Od tego czasu zrealizowała projekty w ponad pięćdziesięciu przedstawieniach teatralnych. Tworzyła m.in. w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Bałtyckim Teatrze Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Teatrze Rampa w Warszawie, Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Teatrze Miejskim w Lesznie, Teatrze Miejskim w Gliwicach, Teatrze Nowym w Zabrzu, Teatrze Biuro Podróży, Teatrze Trzecim Lecha Raczaka, Filharmonii w Tallinie.fot. Artur Wacławek
Z teatrami związany już od ‘79 roku. Do „Rozrywki” przyszedł z Teatru Śląskiego i – przyzwyczajony do klasycznych spektakli dramatycznych – szybko przystosował się do odmiennego repertuaru i zupełnie innych wymogów. Mawia, że: „Światło w spektaklu pełni kolosalną rolę. Budujemy nim wszystkie nastroje, podkreślamy i akcentujemy kolejne sytuacje, wyciszamy lub wręcz przeciwnie – podnosimy napięcie. Dobry oświetleniowiec jest jak malarz. Przy pomocy światła reflektorów maluje pejzaże, sceny zbiorowe i portrety. Tyle, że jego dzieła nie przechodzą do historii. Żyją kilka chwil…”.
(źródło: Jolanta Król, Gwiazdy noszą tenisówki)
Studentka projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2024/2025. Współpracuje z Laboratorium Badań nad Szczęściem, dążąc do tworzenia przyjaznej przestrzeni akademickiej dla studentów.
Jej prace projektowe i audiowizualne były prezentowane na licznych krajowych oraz międzynarodowych przeglądach i konferencjach. W działalności twórczej stawia na eksperyment i poszukuje nieszablonowych rozwiązań.
Poza sztuką i projektowaniem uwielbia czytać oraz układać puzzle.
Aktor, reżyser, kompozytor, pieśniarz, grajek, łakomczuch.
Jako aktor współpracuje z deskami teatralnymi, kamerami i innymi takimi, dzięki którym może się wypowiedzieć, pobawić i popracować.
Komponuje muzykę do spektakli teatralnych, widowisk i piosenek, które mają wpaść w uszy i poruszyć serca tych, co zechcą ich posłuchać.
Wyróżniony finalista 44. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Do 30 kwietnia 2025 roku etatowy aktor w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Następnie otwiera się na świat i wyrusza poszukiwać i realizować następne artystyczne wygibasy.
Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.
Grał w Teatrze Muzycznym w Gdyni w spektaklach Mury Jerycha w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, Hairspray, reż. Bernard Szyc i Cud albo Krakowiaki i Górale, reż. Michał Zadara.
Już jako student zadebiutował rolą Chandlera Binga w spektaklu Friends – The Musical Parody w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej w Teatrze Muzycznym w Toruniu, w którym gra również w musicalu Mikołajek w roli najgorszego ucznia w szkole, Kleofasa.
Natana można zobaczyć również w Teatrze Muzycznym w Łodzi w roli początkującego, ale bardzo zaangażowanego w śledztwo Agenta Dollara w musicalu Catch Me If You Can w reżyserii Jakuba Szydłowskiego, w spektaklu Madagascar w roli Króla Juliana, Skrzypek na dachu w roli Mendla oraz w Les Miserables czy Pretty Woman.
Zdobył nagrodę za najlepszą rolę pierwszoplanową męską w spektaklu Igraszki z diabłem na międzynarodowym festiwalu młodzieżowych zespołów teatralnych.
Swoją pasję związaną z teatrem rozwijał też na innych płaszczyznach takich jak charakteryzacja, wliczając w to perukarstwo, fryzjerstwo a także SFX – Efekty Specjalne.
Trębacz
Studentka Wyższej Szkoły Technik Informatycznych w Katowicach na kierunku grafika, zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie sztuk wizualnych. Specjalizuje się w grafice komputerowej, ilustracji i projektach multimedialnych. Współpracowała z Teatrem Rozrywki przy tworzeniu grafik użytkowych oraz plakatów do takich spektakli jak „Curie - trzy kolory” czy koncertu sylwestrowego „Rewia!”. Podejmuje się również współpracy indywidualnej z jednostkami prywatnymi m.in. tworząc logotypy, grafiki, czy pomysły na kampanie reklamowe. W swojej twórczości łączy pasję do sztuki z nowoczesnymi narzędziami cyfrowymi, tworząc projekty zarówno dla branży reklamowej, jak i dla indywidualnych zleceń artystycznych.fot. Artur Wacławek
PerkusistaAbsolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Z Orkiestrą Teatru Rozrywki związany od 2024 roku. Swoją przygodę z perkusją rozpoczynał od grania w zespołach punk rockowych, wkrótce jednak odkrył pasję do muzyki jazzowej, a zwłaszcza do orkiestr jazzowych i big bandów. Jego największymi inspiracjami są perkusiści będący wybitnymi mistrzami tradycji perkusyjnej – Buddy Rich, Dave Weckl, Steve Gadd, Tony Williams, Louis Bellson, ale także współcześni artyści tacy jak: Rene Cremmers, Bill Stewart oraz Benny Greb, pod którego okiem miał okazję się kształcić na warsztatach w 2022 roku. Jest aktywnym członkiem wielu zespołów m.in. Fuzja, Nocna Orkiestra Eksperymentalna, Tamero Trio, big bandu Sunny Band, Miejskiej Orkiestry Dętej „Rybnik”. Występował z wieloma gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej oraz jazzowej takimi jak: Piotr Cugowski, Kayah, Kasia Moś, Michał Szpak, Olga Bończyk, Viki Gabor, Mateusz Ziółko, Kuba Więcek, Gabriel Niedziela. Występował także z zespołami: Carrantuohill, Chwila Nieuwagi, iGramy z Pokusą oraz Orkiestrą Reprezentacyjną AGH w Krakowie. Ma na swoim koncie 3 albumy studyjne: „Moonshine” (2021) z big bandem Sunny Band, „Idąc Pod Prąd” (2022) z zespołem Fuzja, którego jest założycielem oraz „Nocna Płyta” (2023) z Nocną Orkiestrą Eksperymentalną Piotra Kotasa.Foto: Artur Wacławek
Inicjatywa zmierza do poprawy dostępności Teatru Rozrywki, przez zastosowanie Sztucznej inteligencji w projektowaniu rozwiązań wspierających optymalizację strony internetowej oraz aplikacji zgodnych ze standardami WCAG.